Těžba – Monero mining

Kryptoměnou se označují alternativní měny, které se podobají klasickému bitcoinu. Bitcoin zná již zřejmě každý z nás a všichni víme, že se jedná o virtuální měnu, která není na ničem závislá, nedá se nakopírovat, ani zneužít a neovládají ji ani vlády a parlamenty, ani žádné banky. Jede si zkrátka a dobře svou vlastní lajnu.

binární soustava

Do kryptoměn můžeme zařadit také Monero .
V dnešním světě už není těžba bitcoinů tak zajímavá, a proto se přechází na těžbu jiných měn, alternativních, které nabízejí daleko širší možnosti. Těžba Monera není až tak složitá. To dokazuje i fakt, že k tomu nepotřebujete žádné složité stroje, ale bohatě vám k tomu postačí RIG, přes který zvládnete hravě veškerou těžbu této měny. Pomocí RIGu sice zvládnete těžbu, ten však musí mít kvalitní grafické jednotky. Monero miner je tedy klasický RIG. Ten je osazen základními součástkami pro těžbu této anonymní virtuální měny.

Atraktivní kryptoměna

Monero se dostalo do pozice velice atraktivní kryptoměny. Velkou výhodnou je její anonymita. Abyste těžili tuto anonymní měnu co nejefektivněji, budete k tomu potřebovat správně nastavené a dostatečně výkonné RIGu. Svůj RIG byste měli mít osazený špičkovými komponenty. Ideální jsou více jak 4 jednotky GPU. Důležitý je také správný software. Abyste mohli Monero těžit, pak je nezbytné mít správný software. Díky tomu získáte Monero snadno a rychle. Monero mining se pro vás stane jednoduchou záležitostí.

ruce na laptopu

V této oblasti jsme se rozhodli pracovat opravdu zkušeně, efektivně a poctivě. Pokud jste slyšeli o různých útocích a nepoctivém vydělávání, pak to opravdu není náš případ. Jestli se vám vyplatí těžit Monero, zjistíte nejlépe pomocí kalkulačky. Vyberte si univerzální typ.

Výhody:

  1. Anonymní měna
  2. Zvyšující se hodnota
  3. Poměrně jednoduchá těžba
  4. Založeno na CryptoNote